Epson 108 EcoTank Ink Bottle, Light Magenta
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 177.00 mm |
| Brutokaal | 0.22 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 57.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 57.00 mm |
| Garantii | 12 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht | 70 ml |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.12 kg |
| Paber/Papp | 80.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 20.00 g |
| Printimisvärvid | Light Magenta |
| Producer product name | 108 EcoTank |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.10 kg |
| Tüüp | Ink Bottle |
| Ühilduvad tooted | EcoTank L8050 Epson L18050 |
| WEEE maks | No |
Sildid: epson 108 ecotank ink bottle, light magenta, c13t09c64a, epson, tindid ja toonerid

